Ściany ogniodporne dwuszybowe GSW Office Plus FR i jednoszybowe GSW Office FR

Pracownia Przewrotu Kopernikańskiego

Tuż obok gmachu Centrum Nauki Kopernik powstał budynek zwany Pracownią Przewrotu Kopernikańskiego. To należące do CNK centrum badawczo-rozwojowe jest równie inspirującym miejscem, co samo Centrum Nauki Kopernik. To właśnie tu trwają procesy twórcze, których rezultatem są innowacyjne eksponaty. W pracowniach, laboratoriach i warsztatach, zaangażowany zespół tworzy prototypy, które następnie przechodzą szereg testów. Wszystko to służy krzewieniu zamiłowania do nauki wśród odwiedzających CNK.

Jako jednostka badawczo-rozwojowa wiemy, jak istotne jest zapewnienie odpowiednich warunków do efektywnej pracy. W ich uzyskaniu pomogły nasze jedno i dwuszybowe systemy ognioodpornych ścian GSW Office FR i GSW Office Plus FR oraz drzwi Urban Slim, które dzielą powierzchnię wewnątrz budynku, tworząc pomieszczenia o rozmaitym przeznaczeniu. Ciekawym elementem tej realizacji jest wykorzystanie lustra weneckiego w połączeniu z naszym systemem akustycznym GSW Office Plus, co na żywo robi wrażenie.

Realizacja: Tripolis

Fot. Szymon Polański

Galeria

Glass System Polska S.A.

Producent systemów ścian szklanych, dostawca kompleksowych elementów nowoczesnej architektury, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie szkła zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 4,
01-211 Warszawa

tel: +48 22 243 24 20
tel: +48 22 243 24 22

NIP: 521-363-87-46
KRS: 0000912550
REGON: 146350965

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami