Drzwi systemowe

Filtruj
Izolacyjność akustyczna [Rw]
Odporność ogniowa

Systemowe drzwi biurowe – cechy użytkowe

Drzwi systemowe stanowią integralny element systemów szklanych ścian biurowych GSW Office. Drzwi biurowe Glass System pozwalają na montaż nie tylko w systemach ścian jedno- i dwuszybowych, ale również litych ścianach z bloczka lub karton-gipsu. Podobnie jak w przypadku innych produktów, wszystkie nasze drzwi charakteryzują się wysoką estetyką. Niezależnie od wybranego modelu, będą spójne wizualnie z pozostałymi elementami systemów GSW Office, współtworząc nowoczesne, jasne, przyjazne użytkownikom wnętrza. Zapewniają jednocześnie wysokie parametry akustyczne, zgodnie z normą akustyczną PN-B-02151-3:2015-10. Nasze dźwiękoszczelne drzwi biurowe (parametr Rw do 43 dB) doskonale nadają się do zastosowań zarówno w typowych pomieszczeniach do pracy biurowej, jak i w gabinetach dyrektorskich, czy salach konferencyjnych, gdzie poufność ma szczególne znaczenie. Wszystkie typy drzwi w ofercie Glass System charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Produkty zostały poddane badaniom w Instytucie Techniki Budowlanej, m.in. pod kątem trwałości mechanicznej w oparciu o normę PN-EN 12400:2004, uzyskując klasę 6 (200 tys. cykli), co pozwala stosować je w miejscach, w których podlegają częstemu użytkowaniu. W ofercie drzwi biurowych posiadamy rozwiązania szklane, aluminiowo-szklane lub drewniane.

Szklane i aluminiowo-szklane drzwi biurowe

Szklane drzwi biurowe Glass System to rozwiązanie cechujące się największą przezierności przy jednoczesnym zachowaniu dobrych parametrów akustycznych (Rw do 33 dB). Wyróżnia je wizualnie lekka i delikatna forma, w której tafla tworzy jednolity efekt ciągłości płaszczyzny w ścianach szklanych GSW Office. Aluminiowo-szklane drzwi biurowe Urban Plus i Urban Slim stanowią odpowiedź na różne potrzeby architektów. Gwarantują wysoką izolacyjność akustyczną (Rw do 43 dB), zachowując jednocześnie pełną spójność systemową i wizualną z systemami ścian szklanych GSW Office.

Szklane drzwi biurowe premium

Dla tych, którzy poszukują szklanych drzwi biurowych klasy premium, stworzyliśmy model Purian. Wyjątkowy design drzwi wynika z konstrukcji, w której szkło klejone jest strukturalnie do profilu ukrytego wewnątrz skrzydła. Drzwi dostępne są w kilku wariantach wykończenia i gwarantują wysoką izolacyjność akustyczną (Rw do 43 dB), przez co doskonale nadają się do zastosowania w pomieszczeniach, w których poufność ma szczególne znaczenie, takich jak gabinety dyrektorskie czy sale konferencyjne. Projektując drzwi Purian zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły, takie jak ukryte zawiasy, gładki profil czołowy, czy wysokiej jakości klamka z minirozetą.

Drewniane drzwi biurowe

Tradycyjne drzwi drewniane to dobry wybór dla pomieszczeń biurowych, w których dodatkowo chcemy zapewnić prywatność. Drewniane drzwi biurowe Glass System mogą być wykończone fornirem, laminatem lub lakierem bezbarwnym, korespondując z innymi elementami wystroju wnętrz. Podobnie jak pozostałe drzwi systemowe Glass System, zostały przebadane pod kątem izolacyjności akustycznej (Rw do 41 dB).

Drzwi biurowe dymoszczelne

Zarówno drzwi szklane Glass System, jak i model Urban Plus, dostępne są w wariancie dymoszczelnym. Pozostają one w pełni kompatybilne systemowo z innymi elementami systemu GSW Office, gwarantując jednocześnie dymoszczelność klasy Sa, S200. Drzwi dymoszczelne do biur Glass System zachowują kluczowe pozostałe parametry drzwi bez funkcji dymoszczelności, w tym przede wszystkim parametry izolacyjności akustycznej (Rw do 43 dB).

Akcesoria do drzwi biurowych

Drzwi biurowe Glass System mogą zostać uzupełnione o szereg akcesoriów wpływających na komfort użytkowania i walory estetyczne:
  • elektrozaczep w połączeniu z elektrozamkiem (zabezpieczenie pomieszczeń przed nieuprawnionym dostępem) samozamykacz, który jest uzupełnieniem drzwi wyposażonych w elektrozaczep (zabezpieczenie dostępu do pomieszczenia).
  • samozamykacz może być widoczny lub schowany w ościeżnicy, systemowa uszczelka opadająca (dodatkowe uszczelnienie),
  • klamki o przekroju okrągłym lub płaskim, wykonane ze stali nierdzewnej lub mosiądzu i dostępne w kilku wariantach kolorystycznych,
  • zawiasy rolkowe lub ukryte.
Unia Europejska

Glass System Polska S.A.

Producent systemów ścian szklanych, dostawca kompleksowych elementów nowoczesnej architektury, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie szkła zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Adres:
ul. Idzikowskiego 16,
00-710 Warszawa

tel.: +48 22 243 24 20
tel.: +48 22 243 24 22

NIP: 521-363-87-46
KRS: 0000912550
REGON: 146350965

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami