Pomagamy kreować przyjazne przestrzenie, zgodne ze współczesnymi trendami w projektowaniu i stylem życia

Jesteśmy pasjonatami wszystkiego co robimy, dlatego stale poszukujemy nowych dróg i pomysłów.

Tworzymy oryginalne rozwiązania, m.in. do konstrukcji ścian szklanych stosowanych we wnętrzach. Opierają się one w całości na własnych, innowacyjnych projektach.

WARTOŚCI

INNOWACYJNOŚĆ

Nieustanny rozwój jest częścią naszego DNA. Dążymy do innowacji nie tylko w odniesieniu do produktów - myślimy poza schematami w wielu obszarach naszej działalności.

PARTNERSTWO

Stawiamy na długofalową współpracę. Zarówno w odniesieniu do zespołu wewnątrz Glass System, jak i naszych partnerów biznesowych, zawsze dążymy do trwałych relacji, opartych na wzajemnym zrozumieniu i synergiach.

EFEKTYWNOŚĆ

Działamy mądrze. Obieramy kierunki rozwoju, pozwalające w optymalny sposób wykorzystać posiadane zasoby. Potrafimy trafnie identyfikować często nieoczywiste szanse.

AMBICJA

Nie chodzimy na skróty. We wszystkich obszarach działalności wyznaczamy sobie ambitne cele, a po ich osiągnięciu, podnosimy poprzeczkę. Szukamy najlepszych, a nie najprostszych rozwiązań.

KONSEKWENCJA

Realizujemy krótko-, średnio- i długoterminowe plany rozwoju. Codziennie posuwamy się naprzód, odpowiadając na pojawiające się na naszej drodze wyzwania.

ODWAGA

Nie boimy się wykraczać poza strefę komfortu. Kreowanie przewag wymaga od nas często nieszablonowych działań.

CO ROBIMY?

BADANIA I ROZWÓJ

Projektowanie nowych i rozwój istniejących produktów traktujemy jako nieprzerwany proces. Nasze kompetencje w tym zakresie potwierdziło Ministerstwo Rozwoju RP, nadając nam status Centrum Badawczo-Rozwojowego.

PRODUKCJA I LOGISTYKA

W ramach współpracy oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, produkcyjne i logistyczne. Połączenie naszych zasobów i kompetencji pozwala zaoferować pełen zakres usług, niezbędnych przy realizacji ambitnych projektów.

Partnerzy

Aktualności

Unia Europejska

Glass System Polska Sp. z o.o.

Dostawca kompleksowych systemów nowoczesnej architektury szklanej, pozwalających na wszechstronne wykorzystanie szkła, zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach budynku.

Adres:
Witosa Point
ul. Idzikowskiego 16,
00-710 Warszawa

Zainteresowany naszą ofertą?

Zapraszamy do kontaktu