pracownicy glass system

Pomagamy kreować przyjazne przestrzenie, zgodne ze współczesnymi trendami w projektowaniu i stylem życia

Jesteśmy pasjonatami wszystkiego co robimy, dlatego stale poszukujemy nowych dróg i pomysłów.

Tworzymy oryginalne rozwiązania, m.in. do konstrukcji ścian szklanych stosowanych we wnętrzach. Opierają się one w całości na własnych, innowacyjnych projektach.

WARTOŚCI

wartośc glass system INNOWACYJNOŚĆ

Nieustanny rozwój jest częścią naszego DNA. Dążymy do innowacji nie tylko w odniesieniu do produktów - myślimy poza schematami w wielu obszarach naszej działalności.

wartośc glass system PARTNERSTWO

Stawiamy na długofalową współpracę. Zarówno w odniesieniu do zespołu wewnątrz Glass System, jak i naszych partnerów biznesowych, zawsze dążymy do trwałych relacji, opartych na wzajemnym zrozumieniu i synergiach.

EFEKTYWNOŚĆ

Działamy mądrze. Obieramy kierunki rozwoju, pozwalające w optymalny sposób wykorzystać posiadane zasoby. Potrafimy trafnie identyfikować często nieoczywiste szanse.

wartośc glass system AMBICJA

Nie chodzimy na skróty. We wszystkich obszarach działalności wyznaczamy sobie ambitne cele, a po ich osiągnięciu, podnosimy poprzeczkę. Szukamy najlepszych, a nie najprostszych rozwiązań.

KONSEKWENCJA

Realizujemy krótko-, średnio- i długoterminowe plany rozwoju. Codziennie posuwamy się naprzód, odpowiadając na pojawiające się na naszej drodze wyzwania.

wartośc glass system ODWAGA

Nie boimy się wykraczać poza strefę komfortu. Kreowanie przewag wymaga od nas często nieszablonowych działań.

CO ROBIMY?

BADANIA I ROZWÓJ

Projektowanie nowych i rozwój istniejących produktów traktujemy jako nieprzerwany proces. Swego czasu, nasze kompetencje w tym zakresie potwierdziło Ministerstwo Rozwoju RP, nadając nam status Centrum Badawczo-Rozwojowego jako pierwszej firmie z branży.

PRODUKCJA I LOGISTYKA

W ramach współpracy oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne, produkcyjne i logistyczne. Połączenie naszych zasobów i kompetencji pozwala zaoferować pełen zakres usług, niezbędnych przy realizacji ambitnych projektów.

Glass System Polska S.A.

Producent systemów ścian szklanych, dostawca kompleksowych elementów nowoczesnej architektury, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie szkła zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 4,
01-211 Warszawa

tel: +48 22 243 24 20
tel: +48 22 243 24 22

NIP: 521-363-87-46
KRS: 0000912550
REGON: 146350965

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami