Ściany dwuszybowe GSW Office Plus, drzwi Purian

Kancelaria Prawna CMS

Warszawskie biuro kancelarii prawnej CMS Poland, mieszczące się w najwyższym biurowcu w Polsce, Varso Tower (230m wysokości, a z iglicą liczy aż 310!), stało się nowym wzorcem elegancji i funkcjonalności w świecie projektów biurowych. To dzieło uznanej pracowni architektonicznej Trzop Architekci łączy w sobie nowoczesność, estetykę i komfort.

Dzięki zastosowaniu ścian szklanych o wysokiej izolacyjności akustycznej – GSW Office Plus w wariancie Akustic, powstały tu pomieszczenia, które zapewniają idealne warunki do pracy w skupieniu oraz umożliwiają naturalne doświetlenie, potęgując wrażenie przestronności. Wyjątkowym elementem są tu drzwi Purian, które nie tylko podkreślają elegancję wnętrz, ale gwarantują prywatność oraz stanowią doskonałą barierę tłumiącą hałas. A wszystko w customowych wariantach kolorystycznych.

Wykorzystane tu szklane panele instalacyjne stanowią wysoce estetyczne rozwiązanie, pozwalające na montaż przełączników i urządzeń elektronicznych, przy jednoczesnym zachowaniu harmonii wizualnej z drzwiami i ścianą szklaną.

Trzop Architekci po raz kolejny stworzyli przestrzeń biurową, która nie tylko spełnia funkcjonalne potrzeby, ale także inspiruje dbałością o każdy szczegół.

Zdjęcia: Fotomohito

Galeria

Glass System Polska S.A.

Producent systemów ścian szklanych, dostawca kompleksowych elementów nowoczesnej architektury, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie szkła zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 4,
01-211 Warszawa

tel: +48 22 243 24 20
tel: +48 22 243 24 22

NIP: 521-363-87-46
KRS: 0000912550
REGON: 146350965

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami