Wnętrza minimalistyczne, w których projekcie wykorzystano naturalne materiały i stonowaną kolorystykę, są z reguły tymi, w których pracuje się najlepiej. Dzięki ograniczeniu rozpraszających czynników, wnętrza te tworzą spokojne i harmonijne środowisko pracy, które sprzyja koncentracji i skupieniu.

Dokładnie tak można podsumować realizację nowo powstałego biura firmy EOS, w budynku Wola Retro. Projekt został stworzony przez pracownię Trzop Architekci.

W to przejrzyste i uporządkowane wnętrze, świetnie wpisują się nasze ściany szklane i drzwi. Znalazły się tutaj GSW Office Plus w wersji akustyczne oraz FR – o odporności ogniowej. Całość uzupełniona została akcentem w postaci poziomych szprosów w centralnej części ściany, które podkreślają elegancki charakter przestrzeni.

Ale na efektywność i komfort pracy wpływają nie tylko wizualne aspekty. Dzięki zastosowaniu naszych produktów, izolacyjność akustyczna dla wybranych pomieszczeń wynosi RW = 52 dB RA1 = 50 dB, stwarzając świetne warunki zarówno do pracy wymagającej maksymalnego skupienia jak i sytuacji, gdy konieczne jest zachowanie poufności prowadzonych rozmów.

Dodatkowym akcentem, są panele instalacyjne zastosowane przy drzwiach Urban Plus.

 

Zdjęcia autorstwa Fotomohito

Galeria

Glass System Polska S.A.

Producent systemów ścian szklanych, dostawca kompleksowych elementów nowoczesnej architektury, które pozwalają na wszechstronne zastosowanie szkła zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz.

Adres:
ul. Marcina Kasprzaka 4,
01-211 Warszawa

tel: +48 22 243 24 20
tel: +48 22 243 24 22

NIP: 521-363-87-46
KRS: 0000912550
REGON: 146350965

Zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami